| Klaudiu214 a întrebat:

Hei Salut. Caut un film mai vechi ce l-am vazut la tv acum multi ani pe care as vrea sa il mai revand doar ca nu imi mai amintesc cum se numeste filmul. Ce imi mai amintesc din film este ca, este vorba despre o politista si un barbat care sunt si rolul principal in film si scenele din film ce imi mai aduc aminte este ca politista respectiva era intr-un local la o masa gen cu alti colegi politisti barbat iar cel de-al doilea rol principal, adica barbatul, se afla afara in strada sau ceva de genul si o privea pe politista iar ea la un moment dat si-a dat seama ca o priveste iar atunci in timpul ala cand ea a observat ca el o priveste de afara pe ea au venit niste oameni. Nu mai stiu daca erau mai multi dar stiu ca a tras cu arma in geamul unde se afla politista la acel local iar dupa cel care a tras a fugit iar dupa politista a fugit dupa el sa il prinda, iar cel care a fugit s-a refugiat intr-un loc ceva gen iar ea s-a dus acolo si cred ca el a impuscat-o. Nu mai stiu sigur aici iar dupa vine acel om care o privea pe ea de afara cand era la masa si o salveaza, iar dupa se indragostesc etc. iar chestia asta se intampla chiar la inceputul filmului, la inceputul filmului are ca un fel de tamneil in care se vede o strada sau ceva gen sau asfaltul din strada si pe asfalt scrie numele filmului si ploua, iar filmul este draga si dragoste cred ceva gen scuzati-ma daca nu am mai pus vreun. sau ceva scris gresit, am scris de pe telefon. Mersi!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare te referi la Angel Eyes (2001) cu Jennifer Lopez? Eu așa cred...
Vezi că e in noaptea asta pe Film4 (TV) la 00:50.

| Klaudiu214 explică (pentru floresdemayo):

Mai salvat nu credeam asa de rapid laughing

| G4ByTzZa a răspuns (pentru floresdemayo):

Cu siguranță!

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Ai putea incerca sa intrebi pe site-uri de filme vechi / iubitori de filme vechi.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Academia de Poliție?

| Andiromanu a răspuns:

Filmele Matrixrolling on the floor)))