| Predator30 a întrebat:

Am nevoie si eu de subtritraile in romana la filmele&serialele fantasy couple-ep 1-16 si the sweet spy ep 01, 04 si 05 de unde credeti ca pot sa le iau,dau funda +vot, multumesc o seara faina!

2 răspunsuri:
| Tweetyxd a răspuns:

Pai le gasesti pe net. scrii subtitrare numele filmului si gata happy eu le-am gasit, da nu pot la link. Se considera publicitate...

| Predator30 explică (pentru Tweetyxd):

Multumesc de raspuns dar prea mult nu ma ajuta, deoarece ceea ce spui tu am incercat si eu ca le caut de aproape 4 zile si nu gasesc nimic, Si eu am gasit filmul dar nu am gasit subtritrarile la el in romana, in engleza am gasit si pentru cine am nevoie nu intelege engleza...Mersi oricum, apreciez ca ai fost prima care ai dorit sa ma ajuti, si daca doresti sa imi dai linkul, poti sa mi-l dai dar il scrii cu spatiu intre fiecare litera si atunci nu se mai considera publicitate, Adica sa intelegi mai clar scrii asa L i n k f i l m ....Mersi