| AlexForEver a întrebat:

Am o intrebare, care tehnica oculara este mai buna rinnegan sau sharingan?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rinneganul te ajuta sa vezi mai departe, si in acelasi timp si punctele de chakra ale inamicului, pe cand sharinganul te ajuta doar sa iti poti imbunatati tehnicile, practic vezi dincolo de ce este laughing Dar nu la propriu tongue Funda? big grin

| AlexForEver explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexForEver):

Cu mare placere happy tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexForEver):

In plus, Rinneganul este evoluat din Sharingan laughing)))) E normal ca este mai bun tongue

5 răspunsuri:
| Ovidyu54 a răspuns:

Rinneganul normal.

| ღHinataღ a răspuns:

Eu cred ca rinneganul, desi byakuganul arata elegant, iar sharinganul arata cooool