| JadeMallow a întrebat:

Buna TPUwinking
Am o intrebare happy
Cine moare in Harry Potter 7?winking

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Dumbledor moare in 6happy.

In 7 mai moare si Lupin, tonks, Fred, Ochi-Nebun Moody, Dooby, bellatrix. happy

12 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Snape,Voldemort,Fred,Lupin,Tonks,Bellatrix,Dooby

| DjLayla a răspuns:

Dumbledor. Voldemort Si Snape

| wpqr1 a răspuns:

Dumbledor, Voldemort si Snape happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru κλάους):

Si Hedwig.winking

| κλάους a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am putut uita`o? O.M.G... Nu mi-a placut deloc ca a murit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru κλάους):

rolling on the floor..Da..nici mie.N-ai idee cat am plans.laughing

| κλάους a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n`am plans happy )

| scumpikxa a răspuns (pentru κλάους):

Eu am plans la Snapecrying( Si am ras la Bellatrixdevil

| κλάους a răspuns (pentru scumpikxa):

Eu asteptam ca snape sa moara (toti cred ca il urasc, cel putin pana in ultima care), dar, dupa ce am vazut amintirile lui... worried

| scumpikxa a răspuns (pentru κλάους):

Stiu! De fapt, eu nu il uram in primele 5 carti, dar apoi l-a omorat pe Dumbledore. Si apoi a venit ultima carte si am aflat... ei, bine, tot! crying(((( Inca imi vine a plang cand ma gandesc la partea cu... Always

| κλάους a răspuns (pentru scumpikxa):

Http://postimage.org/image/uc7s7cvjz/ acel moment a fost pur si simplu PERFECT... a fost asa trist... Privirea lui, vocea luii, intunericul din sala, tot

| κλάους a răspuns (pentru wpqr1):

Dumbledor moare in 6happy.

In 7 mai moare si Lupin, tonks, Fred, Ochi-Nebun Moody, Dooby, bellatrix. happy

| Georgiana_Lorena_2001 a răspuns:

Intrebare mai buna era "cine nu moare in 7?"