| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi si astept un raspuns cat de repede se poate.
Am vazut mai de mult un film indiam cu 3 frati care au trebuit sa se desparta. 2 dintre ei s-au regasit prin intemediul unui cantec pe care doare familia lor il stia... La fiecare concert unul dintre frati ( cel mai mic parca) canta acel cantec sperand ca isi gaseste fratii.
Pe la sfarsitul filmului aude si al 3 frate cantecul da nu poate sa le spuna ca este el fratele lor pentru ca iar fi pus in pericol ca era in nu stiu ce incurcaturi.
Asta ar cam fi rezumatul pe care mi-l amintesc.

Răspuns Câştigător
| NELLSON a răspuns:

Lantul Amintirilor acest film este un film indian in care sunt 3 frati mama lor si tata au fost impuscati de teroristi si fratele mai mare.sa alaturata chiar acelei gasti de teroristii si dupa s-a dat seama fiindca cel care ia impuscat mama si tatal lor purta 42-43 la pantof..cred..numai stiu.Nu ma lasa sa iti dau link dar vezi u

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Lantul Amintirilor

| 000MadMAX000 a răspuns:

Lantul Amintirilor parca se numea l-am vazut mai demult.

| hanzelik a răspuns:

E lantul amintirilor, e cel mai bestial film, l-am vazut de 5 ori, fundita?