| Aia cu cap mare a întrebat:

Hey, salutlaughing
Am vazut mai demult un film caruia nu-i mai stiu numele, in care era vorba de un copil ai carui parinti nu erau casatoriti dar s-au indragostit la inceputul filmului... tipa era genu' de fata pefecta care canta la violoncel, cred sh tipu era dintr-o trupa dinaia de baieti care canta in baruri. Ea o ramas insarcinata in noaptea aia sh o trebuit sa se desparta (dupa o noapte)... apoi o aratat peste cativa ani un copil care era la orfelinat sh era chinuit de ceilalti copii fiindca el zicea ca parintii lui traiesc sh ca aude muzica parintilor lui.Intr-o zi un barbat l-a ajutat sa scape de la orfelinat fiindca baitul credea ca-si pote gasi parintii, i-a dat niste bani si baiatula ajuns pe strazi.Acolo a intalnit un copil de negrii care canta la chitara mai multe melodii pentru bani fiindca era sarac
abia acum pot pune intrebarealaughing
copilu' ala canta o melodie de genu' "Ooo Father keep us in you're hands" atat imi amintesc... spuneti-mi va rog numele melodiei! chiar am nevoie de ea!
dau funda!

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

1. "Main Title" - Mark Mancina
2. "Bach / Break" - Steve Erdody & Jonathan Rhys Meyers
3. "Moondance" - Jonathan Rhys Meyers
4. "This Time" - Jonathan Rhys Meyers
5. "Bari Improv" - Kaki King
6. "Ritual Dance" - Kaki King
7. "Raise It Up" - Jamia Simone Nash / Impact Repertory Theater
8. "Dueling Guitars" - Heitor Pereira & Doug Smith
9. "Elgar / Something Inside" - Steve Erdody & Jonathan Rhys Meyers
10. "August's Rhapsody (feat. Freddie Highmore)" - Mark Mancina
11. "Someday" - John Legend
12. "King of the Earth" - John Ondrasik
13. "God Bless the Child" - Chris Botti & Paula Cole
14. "La Bamba" - Leon Thomas III
15. "Moondance" - Chris Botti
asta'i soundtrack-ul.vezi poate e aici

| Aia cu cap mare explică:

Da ma fratilor, asta-i filmu da care-i melodia?laughingmie melodia mi-o trebuie!laughing