| SalvatoreLeon a întrebat:

Care dintre seriile C.S.I e cea mai buna care arata mai mult despre criminalistica, cazuri despre crima ca stiu ca e NY Miami si mai erau cateva? si daca mai stiti si altele gen asta sa-mi ziceti si mie mersi! Funda pentru raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Mai sunt si CSI New York, CSI Miami, NCIS(Navas Crime Scene Investigation) NCSI(Los Angeles) si Dexter - seriale care se ocupa cu crimimalistica.

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Mie dintre toate mi-a placut originalul
CSI: Crime Scene Investigation.
http://www.imdb.com/title/tt0247082/

| SalvatoreLeon explică (pentru M25M):

O sa iau CSI sa vad daca sunt calumea big grin Dexter l-am vazut de 5 ori la rand rolling on the floor e ceva unic ce nu cred ca o sa mai existe astept sezonul 7 :X dar pana termina tot sezonul cred ca mai dureaza 2 3 luni...

| M25M a răspuns (pentru M25M):

Mai sunt si CSI New York, CSI Miami, NCIS(Navas Crime Scene Investigation) NCSI(Los Angeles) si Dexter - seriale care se ocupa cu crimimalistica.