| Pisica18a a întrebat:

am o problema, caut un film horror dar nu stiu cum se numeste, stiu doar continutul.
Era o femeie de 33 de ani in rolul principal, era o criminala ce s-a prefacut ca fiin o fata Esther de 13 ani,si chiar arata asa, ea ajunge intr-un orfelinat, de unde este adoptata de o familie cu 2 copii,Daniel si Sam,cred,cand ajunge acolo,vrea sa se apropie de tatal copiilor, sa il omoare, dar mama lor afla cine este de fapt. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Pisica18a explică (pentru faramatania):

Multumesc foarte frumos :*

| faramatania a răspuns (pentru Pisica18a):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.