| AndreyYoX a întrebat:

Cine poate sa imi spuna numele unui film de groaza in care era vorba despre o femeie care era jumatate copac si se prefacea dadaca si fura copii pentru ai duce la un copac care se hranea cu sangele copiilor si la sfarsit vrea de la o familie sa fure copilul doar ca tatal din familie afla ce este de fapt si se duce la copac si il taie si exact cum taie copacul asa i se taie si la dadaca cate o mana, un picior. Va rog spuneti-mi ca vreau sal revad si nu stiu cum se numeste!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Guardian" - Cel care păzește (1990) cu Jenny Seagrove și Dwier Brown.
http://www.youtube.com/watch?v=oEs4oE-XHFg
Numai bine!

6 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Interesant filmul daca il gasesti poate imi dai mesaj cu numele filmului ca as vrea sa il vad si eu te rog.

| AndreyYoX explică (pentru RoseOfTheFire):

„The Guardian" - Cel care păzește (1990) cu Jenny Seagrove și Dwier Brown.

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru AndreyYoX):

Mersi mult happy

| gabriela2410 a răspuns:

Si eu caut acest film de f mult timp!
daca ma poate ajuta cineva!

| AndreyYoX explică (pentru gabriela2410):

Am spus mai sus cum se numeste!