| Roxana2010 a întrebat:

Am o problema. nu stiu cum sa va spun dar eu ma indragostesc de filme\seriale adica imi plac foarte mult si simt nevoia de a vorbi numa despre filmul sau serialul respectiv. deci intrebare este pentru cei care urmaresc serialul The Vampire Diaries sau au citit cartile nu imi dati si mie idd de messhee hee sa vb despre elhee heebatting eyelashes? Plss fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| RedLove a răspuns:

Si eu la fel :X:X:X iubesc filmul asta :X:X alle.ciortan

5 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Daaa!
Am aflat acum ceva timp in urma ca va fi si sezonul 3! Sunt foarte entuziasmata.
Hei! Daca tot filmul nu e ca cartea (e foarte diferit), poate ramine si Damon cu Elena? rolling on the floor Cred ca daca ar intirzia vreun episod, nu stiu cum as rabda. Numar orele si uneori am impresia ca numai la asta ma si gandesc toata ziua! Mi-am gasit totusi o ocupatie: nu ii scap din ochi pe Nina si pe Ian..., imi mai distrage un pic atentia de la film laughing

| Eyleen a răspuns:

Stiu cum e.Eu innumar orele si zilele pana sa apara alt episod, cred ca sunt dependenta de el...am vazut sezonul 1 de 3 ori...Am descarcat si prima carte de pe net si am citit jumatate din ea(si trebuie sa zic cartea nu se compara cu filmul, este diferita)Acum tocmai am terminat de vizualizat Pretty little liars (primul sezon iar al 2-lea incepe in iunie)pe care ti-l recomand si tie(e vorba de 4 fete care primesc mesaje de la o prietena comuna, care era moarta, cu secrete pe care numai ea le stia.)Daca vrei iti pot recomanda nume de filme si seriale pe care le-am vizionat si mi se par foarte bune.Pwp si Paste fericit!

| deeutzy a răspuns:

Si mie imi place enorm the vampire diaries-mai ales damon-e cel mai tare, nu ca frumos (nu ca nu ar fi laughing )ci ca e raw ca mine :X si eu sunt aproape indragostita de serial si nu am cu cine sa vorbesc pentru ca prietenele mele cele mai bune vorbesc doar de baietii...
in fine, iti trimit mesaj privat cu id-ul meu ca sa vorbim :*:* pup pup si paste fericit :*

| Lucy02 a răspuns:

Stiu exact cum te simti pentru ca si nici eu nu am cu cine vorbi despre serialele/filmele preferate si cateodata chiar am impresia ca ma gandesc numai la elebig grin...dar din pacate nu urmaresc The Vampire Diaries... oricum sunt sigura ca vei gasi o multime de fani ai acestui serial cu care sa vorbesti pentru ca sunt foarte multe persoane care il adora asa ca nu inceta sa ii cauti! Paste fericit! :*

| Nistor_Adina_1983 a răspuns:

Doamne am crezut ca sunt singura deci iubesc serialul asta cred ca este cel mai tare serial din lume. Am crezut ca am innebunit cand am aflat ca apare sezonul 6 :*