| Patyi a întrebat:

:* Am si eu cateva intrebari pentru fanii Pariu Cu Viata >:d
- In sezonul 2, episodul 12(ce va urma.) cu cine credeti ca il prinde Anca in pat pe Vlad.? Cu Doris.? Daca nu. cu cine? Credeti ca era beat Vlad?

- Andrei a omorat pe cineva? Si daca da, pe cine?

Funda la cel mai detaliat raspuns! :*

6 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Hristos a inviat! Si eu sunt un mare fan Pariu cu viata si voi incerca sa-ti raspund, dupa parerea mea, la fiecare intrebare happy

-Mi-a fost cam greu sa-i vad faţa fetei cu care se culca Vlad, dar cred ca era Doris. straight face Si da, se poate sa fi fost beat, dar nu pot sa-ti spun nimic sigur, din pacate, nu cred ca poate cineva.

-Am vazut ca se duce la Johnny [asa cred ca se scrie laughing] si banuiesc, ca face asta pentru bani, am vazut ca avea un cutit plin cu sange.

Cam atat! :*

| Patyi explică:

@GrimRipper, daca nu iti pasa nu mai comenta aiurea! Nu esti fan, nu comenta! Am pus intrebare pentru fani!

| Ladybuug a răspuns:

Hey. Si eu eram foarte curioasa cand am vazut promo-ul si cand ma gandesc la ce se va intampla ma infior si ma enervez laughing.
Dupa cum am observat la " adevar si provocare " Vlad se saruta cu o fata care seamana foarte bine cu doris ( fata din episodul in care a avut loc accidentul lui Vlad careia ii spunea Rafael " bomba bombelor " ) si e tot ea si in pat cu el. Nu sunt dezbracati, dar totusi o inseala pe Anca. Dupa privirea lui Bogdan cred ca a fost drogat Vlad.
Andrei vrea sa o ajute pe Mara vazand ca sunt nevoiti sa vanda casa si merge la Johnny dorind sa ii reintoarca favorul pentru niste bani, cred. Andrei cand are sange pe mana arata speriat, posibil sa fi ucis pe cineva, dar nu stiu exact pe cine.
Cu mare placere :*!

| vlitz98 a răspuns:

Prima intrebare: este ziua lui Vlad si na cred ca bogdan a bagat tipa la Vlad in pat ca sa il prinda anca... tipa trebuie sa fie o c... a
A 2 intrebare: andrei cred ca vrea sa isi salveze mama de la faliment si de la criza de aceea il roaga pe gioni sa il ajute. gioni ii da o misiune de a omori pe cineva(acea persoana nu o stiu)
SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR.....EU CRED CA ASA SE VA INTAMPLA

| GrimRipper a răspuns:

Pai ce pot sa zic: nu-mi pasa

| ruxy09 a răspuns:

1.da e Doris...dar nu se culca cu ea Bogdan a planuit totul ca sa se razbune pe Anca(ia bagat lui Vlad somnifere iar el s-a dus sa se culce.Bogdan a pus-o pune pe Doris langa el iar cand intra Anca ea crede ca sau culcat)

2Andrei vrea sa o ajute pe Mara vazand ca sunt nevoiti sa vanda casa si merge la Johnny dorind sa ii reintoarca favorul pentru niste bani, cred. Andrei cand are sange pe mana arata speriat, posibil sa fi ucis pe cineva, dar nu stiu exact pe cine.
Cu mare placere :*!