| HappyKiddd a întrebat:

Pentru fanii Pariu cu viata: 1. Care este actorul vostru preferat din Pariu cu viata? 2. Dar actrita? 3. Ce moment din episodul 12 v-a placut cel mai mult? 4. Ce episod v-a placut cel mai mult din sezonul 2? 5.Care este actorita\actorul din Pariu cu viata pe care il\o detestati cel mai mult si de ce? 6.Credeti ca Vlad si Anca se vor impaka dupa incidentul de la majoratul lui Vlad? 7. Credeti ca Vlad regreta ce a facut? 8.Credeti ca Anca va afla ce i-a pus Bogdan lui Vlad in pahar? 9.Credeti ca Andrei va mai fi gelos pe Liviu? 10.De ce va place asa de mult Pariu cu viata? Fundita la cel mai bun raspuns!laughing

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

1.Pai...favoritul meu este Vladutzzu - Dragutzzu ( Vlad Gherman ) pur si simplu il ador! Este un scump! Atat de romantic, si il apreciez pentru faptul ca o iubeste pe Anca chiar daca este o diferenta de 3 ani de varsta. Imi place chiar foarte mult vocea lui, si cum canta la chitara :X:X
2. Personajul meu feminin favorit, este Ancutza ( Cristina Ciobanasu ) este o fata atat de draguta si inocenta. Imi place caracterul ei. Uneori chiar ma amuza cand e copilaroasa :X:X A fost ea putin naiva la inceput, si a trecut prin multe confuzii, dar pana la urma si-a gasit alesul ( care sper din tot sufletul sa fie Vlad )
3. Aoleeeeuuu rolling on the floorrolling on the floor sa nu crede`ti ca sunt o perversa rolling on the floor dar atunci cand Vlad era drogat si o tot saruta pe Anca smug Deci chiar mi-a placut faza aia blushing
4. Ammmm, parca era 6, cand Vladutzu i`a exolicat Ancai ca e prea mica pentru pasul pe care ea vroia sa-l faca, si dupa ea l-a intrebat daca poate macar sa o imbratzisheze, el a imbratishat`o si a zis : " a fost odata ca niciodata " rolling on the floorrolling on the floor A fost chiar sweet... ( bine, eu chiar am o problema cu asthia doi, ii ador. )
5. Ammm, nu stiu, nu prea stiu daca urasc pe cineva...a ba daaa...pe Bogdan si pe Rafael cu drogurile lor. Pe bune, chiar sunt enervantzi. Deci Bogdan chiar e disperat. Si Semi-fetita aia Cora, pentru ca se baga intre Andrei si Ioana.
6. Da, sunt absoulut sigura ca se vor impaca. Se iubesc prea mult, si ar fi chiar absurd angry Sufera unul fara celalalt.
7. Da, am vazut niste secventze din epsiodul de luni ( 31.04. 2012 ) el canta o melodie in paralel cu anca si plange. Chiar ii pare rau pentru ca o iubeste. Si nu merita. Si el e un scump, cum sa nu`i para rau? laughing
8. Nu se stie, dar nimic nu ramane nedescoperit.
9. Da...Andrei o iubeste fff mult pe Ioana, si iti dai seama ca mereu va fi gelos. Indiferent de cine ii face curte Ioanei. Dar el chiar are ceva cu Liviu rolling on the floor Imi place competitzia dintre ei. Dar oricum, o sa o rezolve ei cumva.
10. Pur si simplu, nu stiu, dar ador acest serial. Am invatat atat de multe. Si nu poti spune ca sunt aberatzii. Se bazeaza pe fapte reale. Cum a fost episoade in care s`au inspirat dupa atentatul de la Perla. Eu una o sa iubesc mereu acest serial, indiferent de parerea celorlaltzi. Este chiar grozav!

6 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai nu m-au interesat niciodata numele actorilor deci o sa le zic pe numele lor din serial, ok?

1. Vlad ( este asa de dulce si are o voce calda )
2.Ioana ( pe asta o stiu - Alina Eremia )
3. momentul in care au cantat baietii " Doua cuvinte "
4. episoudul in care Anca l-a dus pe Vlad afara din scoala. cand era tatal lui baiatul ala cu pistolul ( dap, chia asa, nu le-am retinut numele ___ In orice caz, stiu ca atunci. in partea aia cu anca care l-a tarat pe Vlad ar fi trebuit sa plang dar am ars cu lacrimi. ma durea stomacul de ras laughing )
5.o urasc pe Alexia Talavuzis ( asa cred ac se scrie ) - pentru ca are voce urata, este urata, si nu se potrivea deloc cu Dima, este o sucita - odata e cu Dima, odata nu mai e - si nu pot sa o suport...
6. As vrea sa se impace. sunt cei mai draguti!
7. Pai era drogat saracu ' deci. cred ca regreta! Muuult!
8. Dap. Cred ca va afla!
9. Normal... Liviu este fff dragut, canta bine... si in plus o place pe ioana dar totusi nu se baga in relatia ei cu Andrei ( prea mult )
10. Pai imi place ca arata cum este viata in liceu. in vremurile astea...
Dar totusi am inceput sa-mi cam pierd interesul
Adica. ma alsi. orbire, surzire, accidente... este cel mai comun scenariu pe care l-am vazut in viata mea

Dar. cum a s vrea sa aflu si raspunsurile tale! Cristina!

| HappyKiddd explică (pentru MrsDraguttza):

1.Vlad 2.Anca 3.Cand au cantat ''Doua cuvinte'' 4. Ep. 12 5.Cora 6.Se vor impaka 7.Regreta ce a facut... ma rog, din cauza lui Bogdan 8.Da 9. Da, va mai fii gelos mult timp..10.Pai e super deoarece arata cat de cruda e viata, arata ca poti sa fii si fericit dar si indiferent...asa ca astea fac totul intr-un serial! Ms de raspuns! Pa!

| MrsDraguttza a răspuns (pentru HappyKiddd):

Sper sa nu te superi daca te-am jignit cumva
adica daca tie iti placea de cineva de care am zis eu ceva urat
Dar asta e parerea mea
Si iti multumesc si eu

| HappyKiddd explică (pentru MrsDraguttza):

Nu m-ai suparat chiar deloclaughing

| Sadness12 a răspuns:

1.Alina Eremia (normal ca eu)
2.Dorian Popa
3.Cand au cantat baietii "Cele Doua Cuvinte"
4.Pai toate episoadele asta nu pot sa aleg find eu un actor din "Pariu Cu Viata"
5.Cora! Dar asta doar in serial
6.S-au impacat deja
7.Normal ca regreta doar o iubeste pe Anca (Criss)
8. Daaaaaa
9.Da si acum in sezonul 4 e gelos
10.Mie imi place asa de mult "Pariu Cu Viata" pentru ca avem scenarii foarte bune dar in aacelasi timp ce grele

| Alina_Patricia_1997 a răspuns:

1.Vlad gherman, 2.cristina ciobanasu, 3.cand anca o trage pe jos pe doris, 4. cel mai mult si cel mai mult ep 13, 5.bogdan, 6. daaaaaaaaaaaaap, 7.da, 8. nu cred 9. logic la o iubeste pe ioana, 10.imi place asa de mult pentru ca ador actorii foarte mult.