| jenimara50cent a întrebat:

Am si eu o curiozitate...actorii principali din filmul The Mortal Instruments-The city of Bones aparut de curand si in cinematografe mai sunt impreuna? Jamie Campbell Bower si Lily Collins mai sunt impreuna si in viata de zi cu zi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mariutza03 a răspuns:

Pai. acestia au fost de multe ori surprinsi de catre paparazzi tinandu se de mana sau iesind dar ei nu au declarat nimic in legatura cu asta deci inca nu se stie daca sunt sau nu impreuna...
funda?