| mari1099 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: ii doneaza emperatriz sange lui esther? ma refer la tenelovela "emperatriz"

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da ii va dona dar Esther nu il vrea pentru ca o uraste.
Emperatriz este mama ei.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Salut! Da, ii va dona sange, desi Esther o considera pe Emperatriz o rivala. Emperatriz a vrut sa faca un get frumos si sa ii doneze, pentru ca ea nu e o femeie rea asa cu o vad Esther si alte persoane.Ii va dona, insa cand Esther se va trezi ii va spune ca ar fi preferat sa moara decat sa ii doneze sange Emperatriz.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! vom vedea diseara. logic asa ar trebui sa se intample pentru ca e fiica ei si sunt personaje principale.
O zi frumoasa sa aihappy
PS! URMARESC CU DRAG SERIALUL.:X

| BrokenAngel a răspuns:

Buna!
Si eu urmaresc serialul si cred ca Emperatriz ii va dona sange, de dragul lui Alejandro. Ea nu stie ca e fiica ei, insa sigur o sa afle curand. In orice caz, aflam in aceasta seara love struck