| Nosensegyrl a întrebat:

TPU! happy Am si eu o intrebare :
Urmariti serialul DMG? Dill mill gayye adica "Intalnirea inimilor"?
mi-a zis o prietena ca a vazut pe YouTube ca Armaan si Riddhima mor! Am fost socata.Nu mi-a venit sa cred.laughingde fapt chiar nu am crezut oh go onhee heebatting eyelashes
Oare e adevarat?

9 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Da ridddhima si armaan sunt impuscati dar nu mor, riddhima apare in ep 506 iar armaan in ep 556

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Si eu ma uitam dar nu m-am uitat de cand s-o inceput vacanta de vara asa ca chiar nu stiu

| SimonaSymo a răspuns:

Nu mor.ii salveaza dr. Kirti si dr. shashank pe amandoi dar nu raman impreuna decat la fina, k ridhima se casatoreste cu Sid. iar la sfarsit ridhima il cere pe armaan in casatorie.

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns:

Vb fara sa ganditi daca mureau cum mai apareau in sez 2
armaan pleaca la pangani iar fata pleaca in america... apoi fata se intoarce inapoi si dupa cv tiimp pleaca in cautarea lui armaan...il gaseste dar nu se intoarce cu ea apoi a ep 556 cand apare armaan riddhima e deja casatorita cu sidhhant modi si armaan si riddhima raman impreuna abia in ultimul ep pentru ca sid isi da seama ca ei doi inca se iubesc si hotaraste sa divorteze de riddhima

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns (pentru Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995):

Deci pana la urma ei nu mor cum sp toti fata avea cele mai mari sanse sa ramana oaralizata in urma impuscaturi iar armaan o suferit o lovitura ft puternica la cap care in timp putea sa inebuneasca dar siau revenit amn2...si sunt bine se vor intoarce si vor fi impreuna...

| Lexaa a răspuns:

Mor si asa se termina primul sezon. dar va incepe altul. si il al doilea sunt am2 in viata... dar nu stiu daca in cel de-al doilea sezon vor mai fi impreuna.

| Anutza_4529 a răspuns:

Primul sezon se termina cu moarte Riddimei si a lui Armaan.Dar vor aparea in sezonul 2 din nou, dar nu vor mai fi impreunahappy

| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns (pentru Anutza_4529):

Scuze ca te contrazic Anutza_4529 dar vor fi impreuna...big grin

| margeanmaria a răspuns:

Da e adevarat.ridhima va fi impyscata si cade peste armaan si apoi cad amandoi p stocle...si mor impeuna...