| XDeDeX a întrebat:

Buna TPU am un lapsus sper sa ma poata ajuta cineva.
Anul asta am vazut un film tare misto era vorba despre o fata care mergea in vacanta la matusa si verisoara ei cu niste prieteni dar la aeroport a fost prinsa cu un rucsac de droguri si a fost condamnata ideea e ca nu mai stiu detali decat ce e mai sus... sper sa ma puteti ajuta multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar putea fi...
Pașaport spre închisoare (Brokedown Palace) 1999
http://www.cinemagia.ro/......oare-2040/

1 răspuns:
| XDeDeX explică:

Am incercat dar nu e el... in film e vorba de o fata si prietenii ei iar tatal ei e corupt el a plasat o punga cu droguri iar la aeroport este prinsa