| PuSstaNnw a întrebat:

Am urmarit un film despre Hercule acum ceva timp si nu imi amintesc exact cum se numea filmul.Sunt filme incare ne este prezentat eroul mitologic Hercule.In filmul despre care va vorbesc cineva ii omoara familia si el apoi iese in padure unde scoate un copac din radacina,a fost una dintre scenele mele preferate din film.Sper ca ma puteti ajuta. Puteti sa ma intrebati mai multe detalii despre filme, doar lasati la comentarii.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Asta-i scena?
https://www.youtube.com/watch?v=6i3eC2gzxXA
Hercules (1983) se numeste filmul.

| PuSstaNnw explică (pentru Sn4k3):

Seamana,dar in filmul de care vorbesc eu el a scos copacul intr-o noapte si ploua, era suparat din cauza ca sotia si copii lui au fost otraviti.