| Alexbaza a întrebat:

Buna TPU

Am vazut acum cativa ani un anime pe animax dar nu imi amintesc cum sa numea...

Tin minte ca era vorba de niste tipi care cautau pietrele unui colier magic sa il invinga pe tipul rau al carui simbol era o palma si un ochi in mijloc...

Va rog sa ma ajutati DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lisa00yuki a răspuns:

Poate Deltoar quest mie mi-a plăcut numai ca multe din episoade a trebuit sa le văd în engleză, sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inuyasha

| Nigirishimete a răspuns:

Salut, anime-ul se numeste InuYasha, iti voi lasa un link unde vei putea sa-l vezi.
https://deseneanime.ro/lista_anime/inuyasha/
Vizionare placuta.

| Alexbaza explică:

Nu e inuyasha

| Alexbaza explică:

Acele persoane cautau pietre de diferite forme (sfere, patrate sau cam asa)
Si diferite culori iar tipul cel rau pe unde trecea lasa un simbol gen https://pt.depositphotos.com/......th-an.html DOAR CA FARA TRIUNGHI DOAR OCHIUL il lasa pe pereti caselor arse