| GrecuCristi a întrebat:

Era un serial animat cand eram eu mic si nu imi amintesc de nici un fel cum se numea. Tin minte ca era vorba despre niste rubine care erau folosite de niste tipi sa se transforme in niste luptatori si unu din ei era Boxeur, unu era Aviator unu era ceva prin munti, unul semana cu un vultur cand se transforma etc! Si s-au alaturat toti sa stranga toate pietrele sa faca nu stiu ce! Vreau un nume... multumesc!

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Te cheama cumva greceanu cristianbig grin?

| GrecuCristi explică:

Nu aveau inele aveau niste diamante unu avea rosu, unu gri, unu verde, unu verde deschis... etc

| GrecuCristi explică:

Nu. Grecu

| curiousglimpse a răspuns:

Aveau inele?