| Captive a întrebat:

Am vazut azi un film pe ProTv cu un caine si un copil care s-au ratacit pe mare si au stat 17 zile apoi i-au gasit, iar cand i-au gasit l-au luat doar pe baiat si cainele nu l-au mai gasit, iar la sfarsit s-a intors cainele acasa. s-a terminat la ora 15.45...Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Far from Home (1995) și îl poți revedea aici http://www.filmeonline2011.net/......1995.html.
Vizionare plăcută!

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Far from Home: The Adventures of Yellow Dog (1995)

| GalaxYC a răspuns:

Baiatul se numea Angus?

| Captive explică (pentru GalaxYC):

Da

| GalaxYC a răspuns (pentru Captive):

Tia raspunse deja speeder96.l-am privit si eu filmul e supertare