| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am vazut la tv cam acum o saptamana un film si nu in gasesc nici cum si nimeni nu in stie si nu imi aduc aminte actori din film, dar... Era vorba despre un barbat indragostit de o femeie (vaduva- sotul ei murise intr-o misiune militara sau ceva de genul in ziua de craciun), imi aduc aminte ca in ziua de craciun s-a dus la cimitir la sotul ei iar tipul care o placea a asteptat-o acolo si i-a zis ca macar daca ar putea sa sarbatoareasca craciunul alaturi de ea si baiatul ei ( Zachry sau ceva de genul cred) ea a acceptat si stiu ca ea si-a umplut casa de persoane. era ea tipul care o placea fosta lui si fostul ei parinti lui, baiatul ei mama fostului ei sot. si la masa de craciun el a cerut-o de sotie si s-a dus afara sa o lase sa se gandeasca, si toti de la masa i-au sa accepte... in mare asta imi aduc aminte poate stie cineva filmul. Multumesc frumos big grin Dau fundita clar laughing

1 răspuns:
| Cosmina_Ana-Maria_1993 a răspuns:

Pai mai intai zi pe ce program l-ai vazut.
apoi cauta pe google :program tv: si dai in urma sa vezi tot ce a rulat.
sper ca te-am ajutat laughing laughing