| charlie the alien a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul in care la inceput un grup de tineri se duc noaptea la un bazin, si il pun pe unul din ei sa sare, acesta nu stiu sigur ce face si moare, apoi vine politia parca. Am vazut filmul acum ceva timp. Imi puteti zice cum se numea filmul?

13 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A walk to remeber, uite faza aici, vezi dacă e ce îţi aduci tu aminte http://www.youtube.com/watch?v=bDGcBEHX2gU

| Razvan a răspuns:

A walk to rememberwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sună cunoscut dar nu îmi amintesc cum îi zice. Tind să cred că este cel pe care l-a zis Lorre.

| viatadecacatt a răspuns:

Este A walk to remember

| Ea12345 a răspuns:

A walk to remember sigur! Este cu Jamie Oliver, nu? Atunci asta este!

| LORY a răspuns:

I Know What You Did Last Summer

| Spintecatorul a răspuns:

Scary Movie. 1 sau 2?

| costyn162 a răspuns:

Cred ca a walk to remember dar tipul care sare in apa nu moare.

| charlie the alien explică:

Nu, nu este i know what you did last summer, l-am vazut si pe acesta dar nu e asta.

| charlie the alien explică:

Nu era comedie, e drama sau thriller, si unul dintre tineri era un negru parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember :X

| alecsandra_1124 a răspuns:

E de groaza sau?

| alecsandra_1124 a răspuns:

A walk to remember?