| Floriiiiiii a întrebat:

Buna TPU am vazut mai demult un film erea despre un baiat si un dragon sau balaur avea un semn pe mana baiatul va rog frumos ceva sugestii despre filme cu dragoni va rog sau despre acest film care v-am povestit stiu ca filmul l-am vazut la cinema si mi-a placut la nebunie

2 răspunsuri:
| December a răspuns:

Uita-te la DragonHeart. Cu Dennis Quaid, Sean Connery (vocea dragonului). E un film superb!

| IamRyuk a răspuns:

Un film misto este dragon war e cu un baiat si o fata desigur si cu o batalie cu dragoni.