| John1234 a întrebat:

Buna Tpu...am vazut odata un film cu batai si nu imi mai amintesc numele: in film era vorba despre un fost capion care revine in ring sa il bata pe unul care a pus sa fie batut prietenul lui care era in scaun cu rotile...va rog sa imi spuneti numele filmului daca stitibig grin

4 răspunsuri:
| UNmicDeeJay a răspuns:

Dupa cum ai descris filmul, ar trebuie sa fie "Kickboxer 1" dar ala din scunul cu rotile este fratele kickboxerului, nu un prieten... daca iti mai aduci aminte de unu cu o coada lunga, care a violat-o pe...una[laughing] ala trebuie sa fie. baftawinking

| riderx123 a răspuns:

Ma nu prea stiu poate ii asta:Rocky

| John1234 explică:

Cel in scaun cu rotile era din cauza actorului principal..il lovise la antrenament