| cosmywooz a întrebat:

am vazut odata un film sau mai bine spus un film animat, in care erau 2 baieti unul cu parul blond si barba, iar celalalt nu mai stiu, erau tineri, si au descoperit un fel de insula, in care erau crezuti ca fiind regi, era asemanator filmuli Atlantis.Nu mai stiu cum se numea, apropo oamenii de acolo erau imbracati ca cei din Pocahontas. FUNDA

Răspuns Câştigător
| alejandra22 a răspuns:

Tot ce spui seamana cu filmul Eldorado numai ca in Eldorado erau crezuti zei si nici unul nu avea barba. Funda?

2 răspunsuri:
| alejandra22 a răspuns:

Cuplacere si mersi de funda