| deliutza07 a întrebat:

am vazut odata un film,dar nu stiu cum se numea. lucrurile se petreceau intr-o incapere(un fel de discoteca),iar oamenii erau muscati de o "creatura" si se transformau si ei tot in "creaturi" si dupa aceea se muscau intre ei. ma puteti ajuta,va rog?!?(stiu ca suna cam prostesc, dar...)

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Deliutza, nu sunt sigur dar s-ar putea sa te referi la filmul From Dusk Till Down(1996), cu George Clooney, Quentin Tarantino si Juliette Lewis. La noi a rulat cu titlul(mi se pare) De la apusul la rasaritul soarelui.
Sper ca te-am putut ajuta cu ceva. Bafta!

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Suna a film XXX