| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj a întrebat:

Buna Tpu.Am vazut un film cu o vrejitoare care daca te duceai la casa ei si aruncai cu o piatra si ii spargeai geamu venea la tine si te manca ca sa se mentina tanara, cam asa incepea filmul ( nu l-am vazut pe tot. >:" ) Problema mea este ca nu imi mai amintesc numele filmului. Stiu ca era horror, dar mai mult nu. laughing Intrebarea stiti sa imi spuneti numele filmului? happy (Donez >funda: ). Multumesc anticipat. :*

3 răspunsuri:
| AurashEsl a răspuns:

Vrei sa te duci la "Vrăjitoare" sa te manance?laughing))

| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj explică (pentru AurashEsl):

De ce ai raspuns degeaba? straight face Vreau sa stiu numele filmului. Ce e asa amuzant. straight face

| AurashEsl a răspuns:

Mi-a placut intrebarea laughing