| 342 a întrebat:

Era un film horror, mai vechi, era vorba despre o casa care era vie, stiti cumva numele filmului? Sau ceva asemanator?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Casa groazei sau daca iti plac filmele horro uite cateva faine ( pe care le ador) Child's play Dark Floors Bride of Chucky Piranha si Dead Island daca o sa te u7iti sper sa-ti placa happy

| ShadowGuitar a răspuns:

Casa de ceara?thinking

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Eu cred ca e Casa de ceara sau ceva asemanaor

| Eminem2012 a răspuns:

Se poate sa fie Camera 1408:)uitate la trailer http://www.youtube.com/watch?v=WIASqPZqnhs

| Elena1234456 a răspuns:

Camera 408 - cred ca este asemanator cu ce zici tu

| Nickelback a răspuns:

Camera 408 e naspa de tot la ce te referi tu e Casa Groazei dar e destul de vechi

| ares8 a răspuns:

Am vazut filmul. E destul de vechi, eu l-am vazut prin 91-92.
Cred ca se numeste " Casa groazei".

| Blake1 a răspuns:

Sunt de acord cu ares8. filmul era the monster house

| TopCom360 a răspuns:

Sau casa de ceara daca nu ma insel thinking

| andrul a răspuns:

Cred ca e vorba de Rose red.E interesant filmul.Il recomand.