| CalinBerindean a întrebat:

as dori sa va intreb un lucru cum pot schimba o subtitrare, eu doresc din engleza sa o fac in romana ( sa traduc un film ) ce program pot folosi?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O traduci la mana fraza cu fraza

| stlucian a răspuns:

Cauti sub pe net si apoi vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

:-bd

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Mai jos si video big grin

| CalinBerindean explică (pentru stlucian):

Nu intelegi eu vreau sa traduc un film cu ce program pot modifica subtitrarea sa pot posta filme traduse de mine!

| AOLEVRIC a răspuns:

Poti s-o descarci de pe net, la unele filme.

| Cristina64 a răspuns:

Poti sa descarci filmul si subtitrarea in romana separat, depinde cat e de nou filmul, pentru ca s-ar putea ca subtitrarea in romana sa nu fie buna...