| HaLoG3N a întrebat:

Buna TPU am nevoie de voi : am un hobby si acela sa traduc filme, seriale, le am bine cu engleza si vreau sa traduc anime etc. Vreu sa stiu ce program imi trebuie ca sa pot schimba sub in engleza a filmului, serialul cu subtitrare pe care eu eu fac in ro. Sau daca nu-i prog cam ce ar trebui sa fac plz cine poate sa ma ajutebig grin:O3

Răspuns Câştigător
| MrCaracter a răspuns:

Buna/Salut
Am folosit si eu programul subedit si mi s-a parut f usor de lucrat cu el! aici ai link:
http://subedit.prv.pl/
O seara placuta!

1 răspuns:
| szsmekerul a răspuns:

Aia esti tu? din poza daca da esti super buna mai ales in pozitia aia daca eram si eu dedesubt si nu nu stiu nici un program cpl laughing