| CoolGirlAnnytha a întrebat:

As dori sa va pun o intrebare nu stiu sigur daca este adevarat de aceea am vrut sa va intreb pe voi, sa vad ce parere aveti deci : as vrea tare mult sa imi fac colti de vampiri stiti cum au cei de la tv am auzit undeva ca daca ai niste colti de vampir falsi si pui lapte in colti acolo unde este gol si ramai peste noapte cu ei se vor intari si se vor face colti este adevarat? am vrut sa incerc da m-am gandit ca este o prostie ....nu stiti cum poat sa imi fac ca sa para reali si sa imi sperii prietenii.dau funda pentru cel care o sa imi dea un raspuns folositor si cat se poate sa imi fie de folos

6 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa-i faci reali poate doar sa-i ascuti la polizor pe ai tai

| AnicaiAlin a răspuns:

Iti dau eu un raspuns extrem de folositor.
Consulta un psihiatru!

| CoolGirlAnnytha explică (pentru AnicaiAlin):

Ce e rau in imi speria prietenii? Mie mi se pare foarte amuzant si distractiev

| AllisonStevens a răspuns:

Doamne asa ceva nu cred ca e posibillaughing))))))))

| Iszy a răspuns:

Eu sincer cred ca faza cu laptele si celelalte nu sunt adevarate...cat despre speriatul prietenilor..nu stiu...nu cred ca se poate sa para reali. sper sa nu te superi, asta e parerea mea:*

| Iszy a răspuns:

Eu sincer cred ca faza cu laptele si celelalte nu sunt adevarate...cat despre speriatul prietenilor..nu stiu...nu cred ca se poate sa para reali. Sper sa nu te superi, asta e parerea mea!