| Gheorghță a întrebat:

Aş vrea, dacă vă rog frumos...să-mi spuneţi cum se numeşte un film pe care nu-l mai ştiu deloc! Îi vorba de un scriitor american, englez...sau ştiu eu din ce zonă, se petrece prin secolul XVI, XVII sau XVIII, este şi detectiv, caută un criminal în serie care capturează oameni şi îi omoară, prietena scriitorului este capturată de acel criminal şi închisă într-un sicriu, la sfârşit el moare otrăvit de către criminal, şi întotdeauna stătea pe o bancă. Dacă ştiţi cumva cum se numeşte, vă mulţumesc frumos! Dau fundiţăhappy

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Dar actorii cum aratau? Nu-ti mai amintesti deloc?

| Gheorghță explică (pentru Mwha):

Scriitorul avea bară...arăta exact ca ăla din Sherlock Holmes, iar prietena lui era blondă.

| Gheorghță explică (pentru Gheorghță):

Barbă*

Răspuns utilizator avertizat