| EndouMamoru a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe fanii Naruto: pana la urma Naruto va ajunge sau nu un Hokage. Funda1!

Răspuns Câştigător
| r2d2 a răspuns:

Eu cred ca va ajunge. Adica. cam pe asta se bazeaza firul narativ de la inceput pana acum (pe visul lui). E singurul lucru pozitiv, in toata "harababura" asta. Sasuke, Al treilea Razboi, Madara etc.

9 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Pai nu putem sa prezicem ce se va intampla, doar trecerea timpului ne raspunde la aceste intrebari.Totusi nu cred ca va ajunge..Cred ca va muri odata cu Sasukestraight face

| Niklauss a răspuns:

Dupa parerea mea naruto este pe sfarsit si cred ca o sa se termine cand naruto il omoara pe madara uciha si pentru omararea lui va castiga titlul de al 7 -lea Hokage si asa se va termina parerea mea.

| supremxxxoxo a răspuns:

Nu pentru ca va muri in lupta cu sasuke. Iar hokage s-ar putea sa ajunga Shikamaru sau Kakashi. Naruto sigur moare parerea mea.

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Da va ajunge dar mai incolo.

| Vegetto a răspuns:

Nu cred ca v-a ajunge hokage pentru ca eroul mereu moare ajutand pe cineva etc.
Eu cred ca se va termina in urmatorul fel:Naruto o sa moara protejand satul si va fi promovat ca al 6-lea Hokage fiind mort cum a fost si Minatto happy.
Totusi numai creatorul anime-lui va stii cum se va termina.

| ElektraAnDr3y a răspuns:

Nu sunt sanse sa moara eu zic ca atunci cand o sa se bata cu sasuke o sa fie egali daca ar fi sa moara sunt medici shinobi care pot da viata in schimbul de as pierde viata ei si cred ca o sa apara naruto akippuden +ca creatorul animeu'lui nu ar renunta asa de usor la anime pentru'ca ii aduce profit mare deci sa fim logici happy

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns (pentru ElektraAnDr3y):

De fapt Naruto i-l omoara pe sasuke

| TraficantDeYubire a răspuns:

Saustraight face

| 1999AlExAnDrU1999 a răspuns:

In primul rand cam degeaba ai dat funda naruto devine cel de-al saselea Hokage, iar Sasuke orb de ura se va lupta cu Naruto in aceasta lupta cei doi nu poserva ca Sakura a fost omorata de Madara Uciha apoi cei doi se vor lupta inpotriva lui Madara asta ar fi cel mai probabil casi citesc in manga si sunt cu toate ep din naruto si naruto shippuden la zi.winking