| MarianDeMart a întrebat:

as vrea sa imi recomandati un serial asemanator ca adventure time pentru ca din pacate este pe final, ma uit deja la rick and mort si steven universe

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Luna asta o sa apara "disenchantment" cauta si vezi daca iti place

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Viata.

Inchizi tv si traiesti. Iti faci niste prieteni si iesi pe afara. E adevarat, e mai greu sa iti dezvolti people skills, dar merita fiecare secunda investita.

E adevarat de asemenea ca trebuie sa iesi din banda ta de comfort...

| MarianDeMart explică (pentru cristimihailov):

Ms pentru raspuns, dar eu acum is in vacanta in Spania, acasa eu pe afara stau

| Yurisa a răspuns:

Nu il baga in seama pe cel de dinainte. Serialele sunt create pentru divertisment si pentru a ieai din cotidian. Fara aceste forme am fi oameni tristi in pragul nebuniei.
Big Mouth e dragutel
South Park e subtil si interesant
Am auzit de Mr Pickles si Bojack Horseman, dar nu mi-am favut tp sa ma uit
Si Final Space e simpatic, dar nu am reusit sa il termin.

| MarianDeMart explică (pentru Yurisa):

Multumesc pentru raspuns, dar as vrea un serail de aventura, explorare etc, de exemplu cum o fost gravity falls si rick and morty, ceva de genu as vrea

| Yurisa a răspuns (pentru MarianDeMart):

Este o mini serie, ar eun singur sezon si se numeste "Over the garden wall". Mie mi-a placut chiar daca e scurt
Si contine aventura

| MarianDeMart explică (pentru Yurisa):

L-am vazut si pe ala big grin

| PanicatuLe a răspuns:

Amazing of Gumball (Minunata lume a lui Gambal) dar probabil ai auzit de el.

Întrebări recente