| teemo2000 a întrebat:

As vrea sa ma uit la niste filme bune. Ceva gen Comoara nationala sau codul lui da vinci, ceva cu indicii, cu vatoare de comori sau nu stiu. Stiti voi ce zicwinking. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Angels And Demons si Inferno - continuari la Codul lui Da Vinci
Sherlock Holmes 1, 2
Into The Blue
Pirates of Caribbean 1-5
The Librarian 1-3
The Rundown
The Mummy 1-3
Lara Croft seria

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Pai in continuare la Codul lui DaVinci mai sunt Inger si demon si Inferno. Doua filme bune pe care le.am vazut de curand si sunt destul de interesante, inceputul cam plictisitor, sunt El cuerpo si Contratiempo. Ambele au un final la care nu te astepti. Sunt mai mult psihologice.

| FaraNumePls a răspuns:

Camera de chihlimbar. Știu că e și carte.

| bnbnbi a răspuns:

Lasă-le pe alea și baga hangover.