| bestia69k20 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva cateva filme de aventura, comori pierdute, etc? Gen "Comoara nationala"
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Blood & Treasure (2019), The Da Vinci Code (2006), The Cascadia Treasure (2020), Treasures From the Wreck of the Unbelievable (2012), The Goonies (1985), seria The Mummy, seria Indiana Jones, seria Lara Croft: Tomb Raider, Treasure Island (2012), Pirates of Treasure Island (2006), Relic Hunter (serial, 1999-2002), Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit (2008), Treasure Guards (2011), The Librarian: Quest for the Spear (2004), The Librarian: Return to King Solomon's Mines (2006), El Dorado (2010), King Solomon's Mines (2004), The Librarians (2014), Inferno (2016), Sahara (2005), The Rundown (2003), Fool's Gold (2008)

National Treasure (2004)
National Treasure: Book of Secrets (2007)
National Treasure (miniserie 2016)

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Piratii din Caraibe (toate partile), Mumia (toate partile), Indiana Jones (toate partile), Jumanji (mai ales cele noi) si... nu in ultimul rand Contele de Monte-Cristo (exceptional).

Zi faina in continuare! ^_^

| Afsdghvcs a răspuns:

Pirații din Caraibe

| MarcelViorel a răspuns:

Încearcă serialul,, Outer Banks "