| BlonDiK123 a întrebat:

as vrea sa stiu de unde pot afla toate noutatile inainte de difuzare despre pariu cu viata noutati gen vlad o inseala pe anca etc....sau nu stiu o pagina de facebook sper ca ati inseles nu stiu daca m-am exprimat corect...

Răspuns Câştigător
| Yanna14 a răspuns:

Voyo.ro acolo poti vedea mai multe le posteaza ei, dar este cu abonament si pe facebook daca te uiti pe la fan page-uri :*

| BlonDiK123 explică (pentru Yanna14):

Nu ....in afara de voyo eu am cerut site-uri....si pe fan page-uri am cautat da nu am gasitsad

1 răspuns: