| milezpinkangel a întrebat:

AS vrea sa stiu parerea voastra. Ce va place mai mult?"The vampire diaries" sau "Twilight". Preferatul meu este "Twilight" desi si TVD este interesant... Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Twilight. Il ador. Deabea astept sa apara si filmul "Twilight Saga Breaking Dawn".

| 0PopaPorno a răspuns:

Imi place mult mai mult Tvd, mi se pare mult mai interesant si captivant...happy

| dydy1 a răspuns:

Twilight.tvd e imitatie

| perfectlygood a răspuns:

Ambele sunt super tari.Totusi TVD mi se pare mai atractiv.Are acel "ceva" pe care Twilight nu-l are.

| THCC a răspuns:

The Vampire Diaries.

| Echaterina a răspuns:

Tvd a aparut prima data dupa care twilight a fost imitatie. N-ati observat prima data in primele carti baietii le ignorau pe fete pana cand le salveaza. dar mie imi place la twilight o scene.,, Am zis ca n-ar trebui sa fim prieteni nu ca nu suntem(Edward).",, Nici macar nu ma saluti(Bella)",, Buna(Edward)"