| cristinamaria161 a întrebat:

Ce alegeti intre twilight si vampire diaries?

...ma refer care dintre filme e mai bun? Parerea voastra conteaza!

funda

8 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Twilight este mult mai bun decat Vampire Diaries. Deoarece are mai multa actiune si mai mult suspans.

| DeeeaA a răspuns:

Eu,categoric,prefer The vampire diaries. big grin
O sa iti placa!

| METALL2000 a răspuns:

Eu aleg twilighthappy kiss kiss kiss funda? puppy dog eyes

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Sincer, sunt destul de diferite. Numai vampirii îi au în comun. În rest nu prea. Dacă vrei ceva mai soft alege Twilight. Dar dacă te interesează acțiune și vampiri mai mulți și desigur sexy, alege Vampire Diaries! :* Vizionare plăcută!

| TaraXdd a răspuns:

Eu am vazut Twilight toate partile, au fost super nerdD. Acum ma uit la Vampire Diaries, dar pana acum nimic special laughing. Eu zic Twilight :d.

| mimisteluta a răspuns:

Twilight este cel mai bun. Are mult mai multa actiune decat The vampire diares.

| irinel171 a răspuns:

Twilight e cel mai tare iti supun eu! Funda?

| cristinamaria161 explică:

Ms pentru recomandari, deci...o sa ma uit la twilight.