| alexutza100 a întrebat:

As vrea si eu sa vizionez un anime si anume:cardcaptor Sakura.
Puteti sa-mi oferiti si mie un sitte unde pot vedea anime-ul in romana(daca sunt site-uri care necesita cont sa-mi spuneti cum sa mi-l fac)

Astept raspunsuri bune si sigure!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

In romana nu cred ca ai unde sa le vezi.
Dar in engleza (dublate sau subtitrate) le poti vedea aici: http://www.animefreak.tv/......nline-free

| missynico a răspuns (pentru Dash):

Stiu ca inainte exista un sitte in romana, dar nu mi-l mai amintesc acolo trebuia sa iti faci cont

| missynico a răspuns:

Ai incercat pe vplay?