| Andrutza987 a întrebat:

Aseara a inceput un film pe Pro Cinema pe la ora 22:30. Din pacate nu am vazut inceputul, dar am vazut restul filmului. Era vorba despre un grup de 5 prieteni ce au fost rapiti de un necunoscut. Acestia au fost pusi in cate un sicriu de unde puteau comunica unii cu altii si se si puteau vedea printr-un monitor. In fiecare sicriu s-a gasit cate un obiect ce ii apartinea unui baiat pe nume Tommy de care acestia si-au batut joc in trecut. Prietena uneia dintre fetele rapite, Melania, pe scurt Mel, impreuna cu fratele sau, incercau sa-i gaseasca. 4 dintre cei rapiti au fost omorati, doar o fata a scapat ce era insarcinata cu Tommy. La sfarsitul filmului a aratat-o pe Mel inregistrandu-se cu o camera video, in intuneric, si vizionand un videoclip trimis de cineva, in care se observa cum fratele ei omoara pe un necunoscut. In acel moment a aparut fratele ei si s-a oprit inregistrarea. Dupa care i-a aratat pe Tommy si fratele Melaniei discutand(era o inregistrare din trecut) in care Tommy a fost impuscat in cap, iar celalalt a spus ca are el grija de cei 5 prieteni.
As dori din tot sufletul sa-mi spuneti cum se numeste acest film...dau funda. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Buried Alive (Îngropat în trecut) 2007

| Liviu a răspuns:

Da ala l-am urmarit si eu putin pana ma furat somnu, uite aici tot ce trebuie sa stii http://port.ro/.......film_page

| Andrutza987 explică (pentru Liviu):

Nu e filmul acesta! Nu are nicio legatura cu demonul...

| Liviu a răspuns (pentru Andrutza987):

Ala e, citeste sinopsisul. Daca si eu l-am vazut reluare pe la 2 si ceva dimineata? Cum nu e ala? uitete pe port.ro daca nu era laa nu iti mai scriam laughing In plus, crede-ma nu iti da toate detaliile in sinopsis.Ca daca ar face un rezumat intreg, numai ar exista filme happy

| Chimied a răspuns:

Buried Alive (2007)

| ClaudiaG95 a răspuns:

Buna! Filmul se numeste Buried Alive.

| Ana_Roberta_1999 a răspuns:

Uite te pe programul telviziunii