| OnutsaXD a întrebat:

Aseara m.am uitat la un film de groaza in care era vorba de un blestem. O familie din Japonia, Tokyo, a fost omorata de capul familiei, tatal. Sora unui membru al familiei s+a dus in chicago sa delezlege blestemul, cu tehnicile care le+a invatat de mica dar pana la urma este omorata de un angajat al blocului, unde au murit niste oameni in mod suspect, iar sora angajatului e pusa sa bea sangele surorii fetei din Tokyo pentru a deylega blestemul. Cum se numeste filmul acesta?

Răspuns Câştigător
| Rares95 a răspuns:

The grudge 2winking

2 răspunsuri:
| TheFuture46 a răspuns:

Pai, poate iti mai aduci aminte pe ce post te-ai uitat la film, si dupa cauta pe google "program tv" si mai bine intri pe tv.acasa.ro ca acolo da programul si de ieri si cauti ora acolo si vezi filmu,

Funda? tongue

| 0steluta1230 a răspuns:

The grudge 3