| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Ati vazut filmul Formidabilul 2? Oare exista si in realitate cuțit ca in film? El tragea de sfoara si pornea ca drujba, si avea si lant ca la drujba?

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Bai baiatule, multa minte iti mai trebuie! "Hot Shots 2" a fost o PARODIE! Sau un "spoof", cum zic americanii. Adica s-au folosit teme din diverse filme, dar intr-un mod ironic si exagerat. Faza cu cutitul era o referinta la seria "Rambo" si "cutitul cu drujba" era doar o gluma. Nu exista asa ceva in realitate!

| Radu_Traian_1992 explică (pentru JackR):

Niciodată nu se stie. Poate o sa fie construit. Eu doar intrebam.

| Catalinjr a răspuns:

Nu exista asa ceva, dar cine stie, se poate construii happy