| VladGangstaBoy a întrebat:

Cand am fost mai mic am vazut pe FOX Kids un desen misto!
Nu imi mai amintesc foarte multe!
Era despre o echipa de oameni care lupta cu extraterestrii, ce mai stiu era ca in echipa era un negru chel!
Asta e tot ce stiu!
Cine imi zice cum se chema acel desen are de la mine FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Frate de cand am citit intrebarea n-am mai avut somn incercand sa imi aduc aminte cum naiba se chema desenul ala :))
Cred ca am gasit ce iti cautai tu (sau cel putin am gasit ce cautam eu) se chema: B.A.D. - Bureau of Alien Detectors
Pe Youtube foarte greu am gasit un intr-o, si ala in rusa (cred) de aici mai departe poti cauta si tu :)
http://www.youtube.com/watch?v=3r98y01HXTg

4 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu sunt prea sigura, dar poate OBAN Cursele Stelare

| CineTeCrezi a răspuns:

Cred ca... Monster Buster Club?
nu-s sigur!

| DeylerCR a răspuns:

Monster Warriors
ori
Monster Buster Club