| NothingImportant200 a întrebat:

Cand eram mai mica am vazut serialul Iubire cu chip rebel. Acum am vazut ca il redifuzeaza. Imi puteti spune ce s-a intamplat pana acum, in ce zi este si la ce ora? happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Se difuzeaza pe AcasaTv de luni pana vineri de la ora 12:45 la 13:45 iar sambata si duminica sunt cate 2 episoade adica de la ora 12:30 la 14:30. Sa iti povestesc ce s-a intamplat asa in cateva idei.Marichuy s-a casatorit cu Juan Miguel dar in noaptea nuntii ea si-a adus aminte ca Juan Miguel este cel care i-a facut rau intr-o noapte inainte sa o cunoasca.Apoi Marichuy a ramas insarcinata si a plecat cu Candelaria la ferma lui Omar care s-a indragostit de Marichuy. Juan Miguel a cautat-o mult timp. Marichuy a nascup un baietel caruia ia pus numele Juan Miguel dar ii spune Juanito.Ea s-a intors si si-a reluat vechea viata dar fara Juan Miguel.Omar vrea sa se casatoreasca cu ea.Ea s-a dus la Amador care este regizor si face actorie.La o repetitie Estefania cea care ia luat locul lui Marichuy in casa parintilor ei a schimbat gloantele false dintr-un pistol care trebuia folosit la repetitii iar Marichuy a fost ranita si a ramas oarba.si cam asta e povestea mai importanta.De acum uita-te si tu.

| geolovesedward a răspuns:

De luni pana vineri de la 12:45 la 13:45 si sambata si duminica de la 12:30 la 14:30!

| bia0000 a răspuns:

Este de dimineata in jur de 9 cred
marichiui este oarba si incearca sa o omoare tipa cealalta

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Si e aproape de final