| shadow23 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din camp rock si de ce? funda pentru cel mai interesant si detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Sincer, am mai multe personaje preferate, dar in camp rock 2 mi-a placut de nick jonas (si povestea lui de dragoste:X)

1 răspuns:
| retouchan a răspuns:

Cata vrajeala in capu` tau.

Vrei sa te inscrii la concursul Camp Rock 2 si nu stii ce sa scrii.hai ne lasi?

Si eu m`am inscris si am primit aceiasi intrebare. oricum nu o sa castigi nimic.asa ca. chatterbox. wsm. Da`mi stupid si nefolositor.ca nu`mi pasa. oricum asta`i adevaru.