| Nope23 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care vizioneaza serialul "Anatomia lui Grey": care este personajul vostru preferat si de ce? Funda cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Cristina Yang-pentru inteligenta de care da dovada si increderea in sine, o admir si cred ca oricine si-ar dori sa fie la fel ca ea, chiar daca este dura si uneori pare rea si egoista cred ca este doar o masca pentru a se proteja de lumea din jur.Este o persoana buna si a dovedit asta prin prietenia ei cu Meredith sau cu Alex.Probabil imi place fiindca aspir sa devin ca ea happy

2 răspunsuri:
| svartirhimnar a răspuns:

Meredith Grey.
Pentru că e genială. Se gândeşte la ceilalţi înainte să facă vreo decizie.
Mi se pare o femeie foarte puternică şi demnă de urmat, pentru tot ceea ce face. Îmi plac şi citatele pe care le spune, la sfârşitul episoadelor.
Face decizii bune cu Derek, dar mai dă şi greş. Oricum, aşa e super palpitant serialul. Îmi place şi de Izzie, dar şi de O'Malley. E haios. Na, ce pot să zic.
Nu-l suport de Alex, în schimb îmi place de Derek.

| Skumpete a răspuns:

Chelie imi place o ador cum a cintat in ultimul episod o iubesc are un glas divin imi place atunci cind ea a nimerit intr-un accident cu Meredith