| NuFiLenes a întrebat:

Buna TPU caut un serial frumos mister.actiune,aventura dar vreau ceva vazut de voie nu copy paste daca se poate sa-mi spuneti si despre e este votba in serial

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Game Of Thrones,Merlin,Legend Of The Seeker, Lost, Terra Nova, Arrow, Caprica

| NuFiLenes explică (pentru faramatania):

Arrow mi se pare frumos mersibig grin

2 răspunsuri:
| HaRaANdReI a răspuns:

Buna. Supernatural este un serial foarte bun. In el este vorba despre doi frati carora le moare mama intr-un mod paranormal, iar cei doi dupa ce cresc afla ca tatal lor care era vanator de fantome a disparut in urma unei misiuni, iar ei pornesc in cautarea lui.
Sper ca te-am ajutat.