| Jucy a întrebat:

Ce filme,seriale, v-au facut sa plangeti?

19 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme:Boyhood (2014),Cake (2014),Love,Rosie (2014),The Book Thief (2013),Endless Love (2014),If I Stay (2014),The Fault In Our Stars (2014),A Walk To Remember (2002),Keith (2008),Remember Me (2010),Remember Sunday (2013),Dear John (2010),One Day (2011),If Only (2004),Waiting For Forever (2010),The Best Of Me (2014),Breathe In (2013),Boys Don't Cry (1999),Perfect Sense (2011),The Girl And Death (Het Meisje en de Dood 2012), Temptation: Confessions Of A Marriage Counselor (2013),The Selfish Giant (2013),Instructions Not Included (2013)
Seriale:Rectify,Merlin,Gossip Girl, Love Child

| Doub a răspuns:

Hachiko. Mereu plâng când îl văd.

| Sociopat a răspuns:

The Office - cand personajul lui Steve Carell pleaca si finalul serialului.
Sons Of Anarchy - moartea Tarei, a lui Opie si finalul serialului

Filme
One flew over the cuckoo’s nest
Eternal sunshine of the spotless mind
Saving Private Ryan
The Green Mile
Shawshank Redemption
The Fountain
Forrest Gump
Interstellar
American History X
The Pianist
Gladiator
Braveheart
Good Will Hunting
Blue Valentine
Donnie Darko
Brokeback Mountain
The Truman Show
Warrior
Prisoners

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Sociopat):

.Hachiko?

| Sociopat a răspuns (pentru Daniellllll1):

Probabil ca da. Filmele pe care ti le-am zis fac parte din lista mea de filme care mi-au placut. Am vazut Hachiko, de cateva ori chiar, si pur si simplu nu mi-a placut. E doar un tearjerker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight m-a facut sa plang. cum poate un film atat de prost sa aiba atata succes, cred ca nu e o persoana care sa nu planga din privinta asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai exagerezi mult cu Twilightul asta? Primul film e chiar departe de a fi considerat prost. Ce a urmat dupa a fost mai rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde scrie ca nu am voie sa spun asa ceva? nu am voie la o parere sau ce? trebuie sa imi placa ce iti place tie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand e vorba de a plange pe bune la un film, nu de a tot lua in ras filmul ala pe unde apuci.
Hai Twilight ca Twilight, dar la tine si Hunger Games e o porcarie. Exagerat!
Nu-ti zice nimeni bravo ca ti se pare tie de plans succesul comercial al unui film.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exagerat pentru tine, normal pentru mine. asa se intampla cand exista gusturi diferite in filme sau orice altceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori tind sa cred ca mai trebuie si altceva in afara de gusturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca a mentionat cineva Good Will Hunting.

https://www.youtube.com/watch?v=tW5rXvFXQxY

Cine nu plange la filmul asta e cam... narcisist.

| Daniellllll1 a răspuns:

-Hachiko a dog's story
-Waiting a forever
-Man on fire(finalul)
-John Q
-Pyaar imposible

| 7octombrie a răspuns:

Remember me.

| laury24 a răspuns:

Film : Titanic laughing
si nu e tocmai serial dar aproape mereu plang cand ma uit la "Visuri la cheie" e emotionant;(

| Daniellllll1 a răspuns (pentru laury24):

Eu nu inteleg.Ce e asa de plans la titanic?

| melkittenqueen a răspuns:

La seriale nu prea ma uit, dar la filme in primul rand If I stay si Hachiko apoi The notebook, Dear John, Me and Marley, A walk to remember, P.S I love you, Tres Metros Somnre el cielo, The Blind Side, The lovely bones, White bird in a blizzard. si mai stiu dar nu mi le amintesc acum

| Burebista35 a răspuns:

Titanicul, visuri la cheie

| Iamyours16 a răspuns:

1-Tres metros sobre el cielo-Tengo ganas de ti.
2-If only.
3-One day.
4-Sweet november.
5-Dear John.
6-P.S. I love you.