| EmotionalKoma a întrebat:

Ce filme cu catelusi asa sentimentale stiti?(americane) care v-au facut chiar sa plangetihappyfunda

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Hachiko a dog story, am plans 3 zile la el:))
E foarte emotionant.:( Ti-l recomand cu caldura. Poti sa il vezi aici cu subtitrare:http://www.filmegratisonline.ro/2010/03/10/hachiko-a-dogs-story/

3 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Bethoven.

| Bix a răspuns:

Acel film Hachiko a dog story est ecel mai bun film din toata viata mea.Le intrece pe toate.Am plans pe tot parcursul filmului mai ales la final...Nu stiu cum o sa pot dormi fiindca este 2:22 noapte dabea acum s-a terminat filmul...Un film minunat, excelent nu am cuvinte.Multumesc din tot sufletul meu celui care mi-a spus de acest film adica celei care a primit fundita Daria.

| Yuki_4362 a răspuns:

Marley & me